Loading…

READY TO ROCK?

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Start exploring

استاندار کرمان سفر ریاست جمهوری به این استان به تعویق افتاد

کرمان – ایرنا – استاندار کرمان با اشاره به اینکه سفر ریاست جمهوری به این استان این هفته انجام نمی‌شود گفت: امیدواریم با توجه به وسعت و مسائل متعدد موجود در کرمان این سفر ۲ روزه باشد.


به گزارش روز شنبه ایرنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار در شورای اداری استان کرمان افزود: تیمی از نهاد ریاست جمهوری طی روزهای گذشته نقاط مختلف این استان را بررسی کردند و اطلاعات کامل از ظرفیت‌ها، پروژه‌ها و مسائل کرمان در اختیار آنها گذاشته شده است.


وی با اشاره به مصوبات مختلف سفر ریاست جمهوری برای کرمان عنوان کرد: افزایش اختیارات این استان را در شورای معادن و همچنین پرداخت قانونی حقوق معادن در جلسات سفر مطرح کردیم، زیرا این موارد حداقل ظرفیت برای توسعه استان هستند.


استاندار کرمان به ساماندهی اتباع خارجی نیز اشاره کرد و گفت: ساماندهی اتباع در کشور بر اساس طرحی که استان کرمان تهیه کرده اجرا می‌شود.


وی به سیل اخیر استان کرمان نیز اشاره و با بی سابقه خواندن آن تصریح کرد: ۲۰ شهرستان در جریان سامانه بارشی اخیر درگیر سیلاب‌ شدند و با وجود سختی‌، اما با کمک دستگاه‌های زیرساختی، خدمات‌رسان، سپاه، ارتش و نیروی انتظامی به خوبی مدیریت شد و کمترین تلفات را داشتیم.


فداکار اظهار داشت: سیل با وجود چالش‌هایی که به وجود آورد، اما ضعف‌های ما را هم مشخص کرد و اکنون وظیفه ما این است در اسرع وقت جبران خسارت‌ها در حوزه مسکن، زیرساخت‌ها، فضای سبز، مزارع و باغ‌ها، قنوات و غیره را دنبال کنیم.


استاندار کرمان به هفته دولت نیز اشاره داشت و گفت: باید در این هفته خدمات نظام جمهوری اسلامی و دولت با هدف امیدآفرینی در جامعه، بیان شوند.


فداکار گفت: پروژه‌هایی که افتتاح و یا اجرایی شدند و پیشرفت پروژه‌ها مشخص و اعلام شود.


وی به مدیران دستگاهای اجرایی تاکید کرد، سرمایه‌گذاران را راهنمایی کرده و کار آنها را با سرعت پیش ببرند.


وب گردی

“https://sohaeshop.com/product-category/%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/”>آیفون تصویری “https://mz724.ir/”>بلیط هواپیما موج زمزم “https://iransite.com”>طراحی سایت ایران سایت “https://www.mehrparvaz.com/”>آژانس هواپیمایی مهرپرواز “https://www.alefbatour.com/”>آژانس هواپیمایی الفبای سفر “https://www.trip.ir/”>بلیط هواپیما ارزان “https://upmusics.com/category/dl-nuhe-madahi/”>نوحه های محرم “https://www.eligasht.com/”>قیمت بلیط هواپیما


دیدگاهتان را بنویسید